KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Mevsim Havalandırma ve Klima, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılama prensibi ile kurulduğu günden bugüne, havalandırma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, hava kanalı imalatı, havalandırma bacaları, hava kanalı bağlantı ekipmanları ve profilleri, klima ve klima santralleri, spiro kanal imalatı , havalandırma fanları, hücreli aspiratörler, menfezler, izolasyon malzemeleri, fexible boruları konusunda çalışmaktadır.

Kaliteli ürün, kaliteli, hızlı ürün ve hizmet teslimi, ekonomik fiyatlandırma, uzman personeli ile havalandırma projelerinize en uygun çözümü zamanında uygulama ve %100 müşteri beklentilerini çözüme kavuşturma prensibi ile çalışan Mevsim Havalandırma yakın gelecekte sektörün lider firmalarından biri olamayı hedeflemektedir.

Projelendirme, taahüt, uygulamanın yanında havalandırma projelerinize imalat ile destek vermekte olan Mevsim Havalandırma, yakın gelecekte sektörün lider firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Halen Gaziantep ilinde Şirketimiz Hastane, Otel, İş Merkezi, Spor Kompleksi, AVM ve Farbrika gibi yerlerin Havalandırma Kanal İmalatı ve Montajı Yapmaktadır.